— vrijdag 23 juli 2021 13:31 | 0 reacties , praat mee

Gemeente Amsterdam haalt bloemen voor Peter R. de Vries weg

Gemeente Amsterdam haalt bloemen voor Peter R. de Vries weg
Bloemenzee voor Peter R. de Vries in de Lange Leidsedwarsstraat in Amsterdam - © Ramon van Flymen / ANP

De gemeente Amsterdam haalt de bloemenzee voor de vermoorde misdaadjournalist Peter R. de Vries in de Lange Leidsedwarsstraat vandaag weg. Laatste wijziging: 23 juli 2021, 13:38

De Vries werd op 6 juli neergeschoten in het centrum van Amsterdam, nadat hij de studio van RTL Boulevard had verlaten. Ruim een week later overleed hij in het ziekenhuis aan zijn verwondingen. Veel mensen legden bloemen, kaarten, tekeningen, kaarsjes en knuffels neer op de plek waar De Vries werd neergeschoten.

Afgelopen woensdag kon het publiek afscheid nemen van Peter R. de Vries. Gisteren namen familie en vrienden in besloten kring afscheid.

 

Bekijk meer van

Peter R. de Vries Amsterdam
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee