Veevoerbedrijf ForFarmers ontkent belangenverstrengeling: geen afspraken met Jaspers
Het veevoerconcern ForFarmers zegt dat er geen afspraken zijn met Yvon Jaspers met betrekking tot programma's Boer zoekt vrouw en Onze Boerderij. ForFarmers-woordvoerster Yvonne Derkse zegt dat er van belangenverstrengeling 'derhalve' geen sprake is. Het Commissariaat voor de Media (CvdM) doet momenteel onderzoek naar mogelijke belangenverstrengeling door de betaalde nevenfunctie van Jaspers.
ForFarmers noemt alle media-aandacht voor de samenwerking “erg vervelend voor haar”. Op Nieuwe Oogst, het ledenplatform van de regionale land- en tuinbouworganisaties LTO Noord, ZLTO en LLTB, zegt Derkse dat Jaspers afgelopen weekend als dagvoorzitter voor het bedrijf zou optreden, maar dat ze daar vanwege alle aandacht vanaf zag.
“Sinds 2015 heeft Jaspers een samenwerkingsovereenkomst met ForFarmers. Ze trad de afgelopen tijd regelmatig op als dagvoorzitter en schreef columns voor de relatiemagazines Voertaal en het ledenblad van FromFarmers, Ambitie”, schrijft Nieuwe Oogst.


Praat mee