— woensdag 15 januari 2020 08:55 | 0 reacties , praat mee

Tijdschrift Wendy van Dijk stopt; alleen nog specials in print

Tijdschrift Wendy van Dijk stopt; alleen nog specials in print
Van Dijk in 2015, bij de lancering van haar persoonlijk getitelde tijdschrift | Jeroen Jumelet / ANP

Het tijdschrift WENDY neemt grotendeels afscheid van papier. Na een bericht van RTL Boulevard dat het niet langer mogelijk leek een abonnement af te sluiten, bevestigt Wendy van Dijks management dat het bedrijf 'digital first' zal gaan. Laatste wijziging: 15 januari 2020, 08:57

Het reguliere tijdschrift WENDY verdwijnt dus, maar zal vanaf komend voorjaar incidenteel nog in print verschijnen als specials. “Met strategische partners zijn we in gesprek om dit alles uit te breiden in de komende jaren”, aldus een bericht op de website van het blad.

“Wij hebben er voor gekozen om een digital first bedrijf te worden, om zo onze doelgroep nog beter te bereiken. We willen ons meer focussen op onze dagelijkse content, omdat we zien dat de groei op online en social groot is en er dus een enorme behoefte bij ons publiek is om iedere minuut van de dag pakkende verhalen te lezen en goede tips te krijgen”, aldus Van Dijk.

Bekijk meer van

Wendy van Dijk
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee