Harry Lensink in hoofdredactie Follow The Money
Onderzoeksjournalistiek platform Follow The Money benoemt per 1 september Harry Lensink in de hoofdredactie, naast Eric Smit en Arne van der Wal. Lensink is nu nog eindredacteur bij het onderzoeksjournalistieke radioprogramma Argos (HUMAN/VPRO).
Lensink schrijft op Twitter veel zin te hebben in de nieuwe baan. “Maar ik weet ook dat ik het superteam van Argos ga missen”, aldus Lensink.
Van der Wal zegt dat FTM groeit en de onderzoeken omvangrijker en complexer worden: “Dit vraagt om versterking van de hoofdredactie. Met Harry hebben we iemand gevonden die zowel onderzoeksjournalistieke, als leidinggevende ervaring heeft.”
Lensink heeft in het verleden als onderzoeksjournalist bij FTM gewerkt. Hij werkte verder met Smit en Van der Wal bij zakentijdschrift Quote. Smit noemt Lensink “de gedroomde versterking van ons team”.


Praat mee