— woensdag 13 augustus 2025 07:00 | 1 reactie , praat mee

Wat doen we met Gaza? De worsteling van journalist Bart Nijpels

Om hem heen ziet en hoort onderzoeksjournalist Bart Nijpels (65) dat collega’s zich machteloos voelen met betrekking tot de oorlog in Gaza. Hij ervaart in toenemende mate hetzelfde. Hij spreekt met twee bevriende collega’s van wie hij weet dat het voor hen een drijfveer is om buiten de geijkte journalistieke paden te treden.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

1 reactie

Ren de Vree, 14 augustus 2025, 14:19

We verslaan ook de Afrikaanse oorlogen niet, waarom zouden ze we oorlogen in het Midden-Oosten wel verslaan. Moeten wij ons met andere landen bemoeien? Ik zou zeggen: maak alleen een berichtje als de oorlog voorbij is.