— dinsdag 6 september 2022 07:55 | 0 reacties , praat mee

Tijs van den Brink voorlopig niet bij Op1 vanwege coronabesmetting

Tijs van den Brink voorlopig niet bij Op1 vanwege coronabesmetting
© ANP

Presentator Tijs van den Brink is voorlopig niet te zien in de talkshow Op1. Daarnaast is hij ook niet te horen in het radioprogramma Dit is de dag. Van den Brink is geveld door het coronavirus.

Dat meldt de presentator op Twitter. “Eindelijk, na tweeënhalf jaar, geveld door het coronavirus”, schrijft hij. “Goed ziek van.” Hoe lang de 52-jarige presentator uit de running is, is niet bekend. Of Van den Brink, die bij Op1 een presentatieduo vormt met Giovanca Ostiana, wordt vervangen is ook nog niet bekend.

Bekijk meer van

Tijs van den Brink
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee