— vrijdag 8 juli 2022 09:51 | 0 reacties , praat mee

Russische cameraman gewond geraakt in Donetsk

De Russische cameraman Andrei Alekseyev is op maandag gewond geraakt, terwijl hij met collega’s verslag deed in de Oekraïense stad Donetsk. Alekseyev, werkzaam voor de Russische tv-zender TV Centre, werd daarbij tegen het hoofd en de borst geraakt door scherven. Laatste wijziging: 8 juli 2022, 09:55

Dat melden diverse bronnen, waaronder Alekseyevs werkgever TV Centre en de Oekraïense journalistenbond NUJU. TV Centre stelt dat de scherven die de cameraman verwondden afkomstig waren van Oekraïens geschut.

Op dinsdag zijn de scherven bij een operatie uit het lichaam van de Alekseyev verwijderd. Twee van zijn collega’s die ook ter plekke waren, bleven ongedeerd.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee