— maandag 14 februari 2022 08:25 | 0 reacties , praat mee

Nieuwe hoofdredacteur voor Nautique

Nieuwe hoofdredacteur voor Nautique

Constanteyn Roelofs is de nieuwe hoofdredacteur van watersport- en yachtingmagazine Nautique. Dat meldt hij op LinkedIn.

Roelofs volgt Matthijs Goes op, die sinds augustus 2020 aan het roer stond bij de uitgave van Pijper Media.

“Als echte tijdschriftenliefhebber vind ik ontzettend leuk dat ik zo’n mooi blad mag voortzetten en als kind van het digitale tijdperk vind ik het mooi dat ik de titel verder online mag uitrollen.” Roelofs was al werkzaam bij Nautique. Hij was door Goes binnengehaald voor een rubriek over historische boten.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee