Nieuwe directeur voor Mediahuis Limburg
Maurice Ubags (51) wordt per 1 augustus de nieuwe CEO van Mediahuis Limburg, uitgever van De Limburger, VIA Limburg, WijLimburg, Limburgvac en UitTipsLimburg.
Hij neemt de positie over van Dominic Stas, die directeur wordt van NRC Media, eveneens onderdeel van de Mediahuis groep. Ubags vormt samen met chief financial officer Erno Loo het nieuwe directieteam van Mediahuis Limburg. In zijn nieuwe functie zal Ubags de digitale transitie van de merken en producten van Mediahuis Limburg verder gestalte geven.
Maurice Ubags studeerde journalistiek en rechten in Tilburg. Hij begon zijn journalistieke loopbaan bij het toenmalige Limburgs Dagblad. Daarna maakte hij de overstap naar De Limburger, waar hij onder meer chef van de nieuwsdienst was. Gedurende vier jaar was hij eindredacteur tv-nieuws bij de Limburgse regionale omroep L1. In de jaren daarna was hij onder meer medeoprichter van de Maastrichtse stadskrant De Ster en van het Zuid-Limburgse opinieblad Zuid. Hij was vijf jaar betrokken bij de uitbouw van WijLimburg.nl en WijNoordHolland.nl. Door de overname in 2016 van WijLimburg kwam Ubags weer in dienst van Mediahuis Limburg, waar hij in 2018 commercieel directeur werd.


Praat mee