— vrijdag 25 november 2016 14:01 | 0 reacties , praat mee

Marijn Heemskerk wint Seks Media Pijs 2016

Marijn Heemskerk wint Seks Media Pijs 2016

Met het artikel 'Sekswerker is nog geen normaal beroep, en dat is maar goed ook' heeft journaliste Marijn Heemskerk (De Correspondent) de Seks Media Prijs 2016 gewonnen. De prijs, een waardering voor gedegen mediaberichtgeving over seksualiteit, is ingesteld door de Nederlandse wetenschappelijke Vereniging Voor Seksuologie.

Heemskerk kreeg de Seks Media Prijs 2016 (SMP) vanmiddag uit handen van juryvoorzitter Juliette van Paridon eindredacteur Jeugd NTR, zij won vorig jaar deze prijs. Volgens de jury schrijft Marijn Heemskerk in het winnende artikel op een eerlijke en onderscheidende manier over diverse facetten van sekswerk. Daarbij komt ze een reeks dilemma’s en uitdagingen tegen. Al onderzoekend maakt Marijn de lezer deelgenoot van de uiterst actuele en complexe thematiek.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee