— maandag 22 juli 2024 08:00 | 1 reactie , praat mee

Bedschrijver Raymond Krul over zijn ritueel (deel 1)

Journalistiek is (ook) een crea­tief vak. En om de creativiteit te laten stromen klampen sommige van onze vakgenoten zich vast aan bepaalde rituelen die eraan bijdragen dat ze in de flow komen. Ook Villamedia’s freelance medewerker Raymond Krul is een man met een ritueel. Hij is nieuwsgierig of anderen daar ook last of profijt van hebben en ondervraagt drie collega’s over hun ritueel. In dit eerste deel van de serie vertelt Krul over zijn eigen maniakale flow.

Bekijk meer van

ritueel Raymond Krul
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

1 reactie

Jolmer de Jong, 22 juli 2024, 19:04

Leuk stuk! Kijken of ik deel 2 kan vinden. Ah, zie dat deze van vandaag is. Moet nog komen dan. Heerlijk hoor leuk om te lezen.