— woensdag 20 november 2024 07:46 | 0 reacties , praat mee

Voetbal International, Harper’s Bazaar en Miljuschka Magazine winnen Mercur

 Voetbal International, Harper’s Bazaar en Miljuschka Magazine winnen Mercur
© Mercurs

Voetbal International, Harper's Bazaar en Miljuschka Magazine hebben een Mercur, de belangrijkste tijdschriftenprijs, gewonnen in de categorie Magazine Mediamerk van het jaar. Laatste wijziging: 20 november 2024, 10:12

Omdat het de 25e keer is dat de prijzen zijn uitgereikt, werd in de categorie Magazine Mediamerk voor het eerst in de geschiedenis van de Mercurs een gouden, zilveren en bronzen Mercur uitgereikt.

Voetbal International won de gouden, Harper’s Bazaar de zilveren en Miljuschka Magazine de bronzen.

Happy Times Magazine
Andere winnaars zijn Maartje Bregman van Happy Times Magazine (Mercur BeLOFte van het Jaar), het tijdschrift FLOW (Mercur Redactieteam van het Jaar) en het blad Happy Times Magazine (Mercur Innovatie van het Jaar). De Mercur Partnership van het Jaar is voor een samenwerking van het blad LINDA. met HEMA.

Een jury met journalist Derk Sauer als voorzitter beoordeelde de categorieën Magazine Mediamerk, BeLOFte en Redactieteam. De overige prijzen werden gekozen door een jury met mediakenner Maiko Valentijn als voorzitter.

De uitreiking van de Mercurs is een initiatief van de Magazine Media Associatie (MMA). Een jaar geleden werden de tijdschriftprijzen niet uitgereikt, omdat de prijs een vernieuwingsslag kreeg. In 2022 won het tijdschrift Margriet de Mercur voor beste tijdschrift.

Bekijk meer van

Mercurs
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee