Verbazing over ingrijpen 3FM-zendermanager tijdens live-uitzending

3FM-zendermanager Sharid Alles heeft gisteren in een live-uitzending van dj Timur Perlin ingegrepen, toen hij iemand wilde bellen die de geheime locatie van een 3FM-concert met de band Måneskin tegen betaling wilde onthullen. Alles lijkt te willen voorkomen dat het exclusieve concert live in de uitzending wordt verklapt. "Dat hoeft van mij allemaal niet op zender", aldus Alles.
“Luisteraars. Wat moet ik doen? Luisteren naar mijn baas of moet ik hem bellen?”, zei Perlin. Alles voegde hem toe dat “je altijd moet luisteren naar je baas”. Perlin besloot uiteindelijk verkoper ‘Casper’ niet in de uitzending te halen.
Secretaris Omroep Wais Shirbaz van vakvereniging NVJ is verbaasd over de ingreep van Alles. Hij noemt dat ongepast en roept de Ombudsman van de NPO op in deze kwestie de nodige duidelijkheid te verschaffen.
Wauw… Een zendermanager ( @SharidAlles ) die live een programma censureert en de presentator vertelt 'dat je altijd naar je baas moet luisteren'. Bizar wat hier gebeurt en hulde hoe @Timur_Perlin er live mee omgaat. pic.twitter.com/EzeLFNk5qJ
— ?Raounak Khaddari (@Raounakk) October 19, 2021
Volgens 3FM hebben Perlin en Alles het bijgelegd, al is dat een ijzige agree to disagree. Een woordvoerder verklaart tegenover de Telegraaf dat “zoals wel vaker gebeurt in werkrelaties” mensen het met elkaar oneens zijn.
In de uitzending stelde Perlin zich voor het blok gezet te voelen door de plotse aanwezigheid van de zendermanager. “Jij bent mijn baas en komt nu in mijn radioshow zeggen dat ik iets niet kan doen. Aan de ene kant denk ik: ja, aan de andere kant heb ik luisteraars die ook mijn baas zijn. Ik weet niet zo goed wat ik moet doen.”
Perlin draaide uiteindelijk het vorig jaar uitgekomen nummer Sweet, but a psycho van Ava Max. “Die is voor de baas”, aldus de dj.
Praat mee
1 reactie
Fred Kwint, 21 oktober 2021, 09:28
Hoe bedoel je, de NPO bemoeit zich niet met de inhoud? En zijn baas? Volgens mij is hij in dienst bij BNN/VARA en niet bij de NPO!