— woensdag 14 februari 2018 09:58 | 0 reacties , praat mee

Nieuwe talkshow Margriet van der Linden vervangt DWDD tot najaar

Nieuwe talkshow Margriet van der Linden vervangt DWDD tot najaar
Margriet van der Linden | Wim Kluvers

De exacte startdatum is nog niet duidelijk, maar rond begin mei zendt KRO-NCRV op de plek van De Wereld Draait Door (BNNVARA) een nieuwe talkshow uit met Margriet van der Linden. De plek van DWDD op NPO 1 wordt tot het najaar met de nog naamloze talkshow opgevuld. Daarna keert Matthijs van Nieuwkerk weer terug. Laatste wijziging: 14 februari 2018, 10:00

Directeur Televisie NPO Frans Klein zegt dat met de talkshow van Van der Linden het hele jaar door een actuele rubriek rond thema’s als cultuur, media, sport, wetenschap en politiek te zien is. “Het afgelopen jaar hebben we al onze late night talkshows Pauw en Jinek het hele jaar door geprogrammeerd. Dat is goed bevallen en nu bouwen we, met veel geduld en toewijding, de vooravond verder uit”, aldus Klein.

De keuze voor Van der Linden is ingegeven door haar scherpe, grappige en uitdagende persoonlijkheid, aldus Klein. NPO-voorzitter Shula Rijxman is blij met de komst van een sterke vrouw naast ‘topsporter’ Van Nieuwkerk.

Bekijk meer van

Margriet van der Linden DWDD
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee