— vrijdag 7 januari 2022 10:36 | 0 reacties , praat mee

New York Times neemt sportsite Athletic over

New York Times neemt sportsite Athletic over
© Reuters / Brendan McDermid

The New York Times lijft de sportnieuwssite The Athletic in. Met de overname, waarbij een bedrag gemoeid is van 550 miljoen dollar, breidt The New York Times zijn aanbod van digitale producten verder uit. Laatste wijziging: 7 januari 2022, 10:38

Dat meldt The Information op basis van gesprekken met ingewijden. The Athletic had in 2020 een omzet van 47 miljoen dollar, maar moest aan het begin van de wereldwijde coronapandemie een deel van zijn werknemers ontslaan toen het gros van de sportevenementen werd stopgezet.

Voor bezoekers van The Athletic, dat een abonnementenmodel hanteert, verandert er in beginsel weinig door de overname. De website blijft bestaan, meldt CNBC. Op een later moment wil The New York Times abonnementen op The Athletic bundelen met eigen diensten. The Athletic bestaat sinds 2017.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee