— donderdag 26 oktober 2017 11:11 | 0 reacties , praat mee

Mathijs Bouman vaste economische commentator bij Nieuwsuur

Mathijs Bouman vaste economische commentator bij Nieuwsuur
Econoom en journalist Mathijs Bouman | NOS

Econoom Mathijs Bouman is vanaf nu de vaste commentator rond economische thema's in Nieuwsuur. Gepromoveerd econoom Bouman (51) is vaker te zien op televisie. Hij is voormalig onderzoeker, docent aan verschillende universiteiten en columnist bij het Financieele Dagblad. Nieuwsuur zegt met een vaste 'economische duider' de actualiteit nog beter te kunnen volgen. Laatste wijziging: 26 oktober 2017, 11:12

Bouman: “Het allerleukste vind ik het als ik mijn vak, de economie, uit mag leggen. Nieuwsuur is daarvoor het perfecte podium. Het is een dagelijkse, onafhankelijke rubriek met een hoge journalistieke standaard en daarbij voel ik mij thuis. Feiten en inzicht brengen is mij uiteindelijk liever dan allerlei meningen verkondigen.”

Bouman publiceerde ook meerdere boeken over onder meer de financiële crisis, de eurocrisis en een boek over uithoeken van economische wetenschap. Hij schuift bij de uitzending van donderdag (NPO 2 om 22:00 uur) al aan voor commentaar over het nieuwe kabinet, dat vandaag werd beëdigd.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee