Journalist aangereden tijdens werkzaamheden in Den Haag, politie zoekt getuigen

Een nog onbekende journalist is half november tijdens haar werkzaamheden op het Loosduinse Hoofdplein in Den Haag aangereden door een nog onbekende verdachte op een scooter. De politie is op zoek naar getuigen.
Rond de klok van 14:15 uur was de journalist samen met een cameraman aan het werk op het plein voor opnames toen vier personen op drie deelscooters rondjes reden rondom de journalist en de cameraman. Twee van hen reden vervolgens weg in de richting van de Willem III straat. De derde bestuurder reed ook weg, richting de Arnold Spoelstraat, om vervolgens weer terug te keren naar het plein.
Hierbij reed de bestuurder van de deelscooter recht in op de journalist. Zij zette nog een stap naar achteren om een aanrijding te voorkomen, maar de journalist werd alsnog aangereden tegen haar been. De verdachte reed hierop weg ook in de richting van de Willem III straat.
De Haagse politie heeft de zaak in onderzoek en vraagt getuigen zich te melden via via 09000 – 8844, of anoniem via 0800 – 7000. Ook kan het online tipformulier van de politie worden ingevuld.
Praat mee