training eu starters

— dinsdag 20 september 2016, 10:03 | 0 reacties, praat mee

Dekker: ‘NPO 3 kan alleen digitaal’

Staatssecretaris Sander Dekker denkt dat NPO 3 op termijn “heel goed volledig digitaal zou kunnen gaan”. Dat zei hij maandag tijdens de Broadcast Media Society in het Hilversumse raadhuis, meldt De Telegraaf. 'Maar helemaal online gaan zullen wij niet opleggen vanuit Den Haag; dat is aan Hilversum.' Laatste wijziging: 20 september 2016, 12:16

Op de vraag van Bert Habets welk (RTL-)programma de staatssecretaris wel eens zou willen presenteren, antwoordde hij RTL Boulevard.

Ook werd Dekker gevraagd of Den Haag ervoor moet zorgen dat NPO, RTL en SBS zich gezamenlijk sterk kunnen maken tegenover internationale spelers als YouTube en Netflix. ,‘Ik vraag me af of je daar Den Haag voor nodig hebt. Maar de kans dat het gezamenlijk lukt, is waarschijnlijk groter dan wanneer je dat als zelfstandige partij doet.’

Meer bij De Telegraaf.

Bekijk meer van

Sander Dekker NPO3

Tip de redactie

Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

Colofon

Villamedia is een uitgave van Villamedia Uitgeverij BV

Uitgever

Dolf Rogmans

Postadres

Villamedia Uitgeverij BV
Postbus 75997
1070 AZ Amsterdam

Bezoekadres

Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Factuurgegevens

Villamedia Uitgeverij BV
Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Contact

redactie@villamedia.nl

Redactie (tips?)

Chris Helt, hoofdredacteur

Marjolein Slats, adjunct-hoofdredacteur

Linda Nab, redacteur

Lars Pasveer, redacteur

Trudy Brandenburg-Van de Ven, redacteur

Rutger de Quay, redacteur

Nick Kivits, redacteur

Sales

Sofia van Wijk

Emiel Smit

Loes Smit

Webbeheer

Marc Willemsen

Vacatures & advertenties

vacatures@villamedia.nl

Bereik

Villamedia trekt maandelijks gemiddeld 120.000 unieke bezoekers. De bezoekers genereren momenteel zo’n 800.000 pageviews.

Rechten

Villamedia heeft zich ingespannen om alle rechthebbenden van beelden en teksten te achterhalen. Meen je rechten te kunnen doen gelden, dan kun je je bij ons melden.