— dinsdag 27 maart 2018, 11:00 | 1 reactie, praat mee

Cees van der Laan wil geen sensatie, alleen de feiten

Cees van der Laan had als hoofdredacteur van Trouw een woelige start. Vrijwel direct kreeg hij de affaire rond Perdiep Ramesar voor zijn kiezen. Vier jaar later staat hij ontspannen aan het roer van het jubilerende dagblad, dat 75 jaar bestaat. De blik op vooruit. ‘Het was heel ingewikkeld, maar we hebben ons er wonderbaarlijk goed van hersteld.’

Tip de redactie

Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

1 reactie

Moes, 29 maart 2018, 16:26

Beste Villamedia, die oud-hoofdredacteur van The Guardian (laatste vraag) heet Rusbridger, niet Rushbider… drie fouten in een naam. Verder een mooi interview hoor.

Colofon

Villamedia is een uitgave van Villamedia Uitgeverij BV

Uitgever

Dolf Rogmans

Postadres

Villamedia Uitgeverij BV
Postbus 75997
1070 AZ Amsterdam

Bezoekadres

Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Factuurgegevens

Villamedia Uitgeverij BV
Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Contact

redactie@villamedia.nl

Redactie (tips?)

Chris Helt, hoofdredacteur

Marjolein Slats, adjunct-hoofdredacteur

Linda Nab, redacteur

Lars Pasveer, redacteur

Trudy Brandenburg-Van de Ven, redacteur

Rutger de Quay, redacteur

Nick Kivits, redacteur

Sales

Sofia van Wijk

Emiel Smit

Loes Smit

Webbeheer

Marc Willemsen

Vacatures & advertenties

vacatures@villamedia.nl

Bereik

Villamedia trekt maandelijks gemiddeld 120.000 unieke bezoekers. De bezoekers genereren momenteel zo’n 800.000 pageviews.

Rechten

Villamedia heeft zich ingespannen om alle rechthebbenden van beelden en teksten te achterhalen. Meen je rechten te kunnen doen gelden, dan kun je je bij ons melden.