— maandag 24 december 2012 09:40 | 0 reacties , praat mee

Andere uitgever en redactie voor H2O

Het tijdschrift en de website H2O krijgen vanaf janauri een nieuwe uitgever en een nieuwe redactie. Hoofdredacteur Peter Bielars en redacteuren Michiel van Zaane en Jacques Geluk maken plaats voor Monique Bekkenutte, directeur van het Koninklijk Nederlands Waternetwerk (KNW) en eindredacteur Roel Smit. Het blad is 15 jaar uitgegeven door Nijgh Periodieken en KNW heeft dat contract opgezegd. Laatste wijziging: 27 december 2012, 10:08

In zijn afscheidswoord constateert hoofdredacteur Bielars dat er een einde komt aan H2O als tweewekelijks journalistiek vaktijdschrift. Het blad gaat verder als maanduitgave en zonder onafhankelijke redactie.

In zijn verhaal klinkt onbegrip door voor het besluit van KNW om te stoppen met de onafhankelijke redactie. Bij een recent gehouden lezersonderzoek kreeg de uitgave een cijfer zeven en bleek dat het goed wordt gelezen.

Bekijk meer van

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee