— vrijdag 22 maart 2024 07:20 | 0 reacties , praat mee

Verdachte opgepakt voor bedreiging kantoor Marktplaats waarin ook BNR en Het Financieele Dagblad zitten

Verdachte opgepakt voor bedreiging kantoor Marktplaats waarin ook BNR en Het Financieele Dagblad zitten
© ANP / Michel van Bergen

Er is een verdachte opgepakt voor het dreigen met een schietpartij bij het kantoor van Marktplaats aan het Prins Bernhardplein in Amsterdam. In datzelfde pand zitten ook nieuwszender BNR en Het Financieele Dagblad. Laatste wijziging: 22 maart 2024, 07:28

De politie heeft de arrestatie aan deze bedrijven gemeld, schrijft BNR op de website.

In verband met de dreiging werd het kantoorpand donderdagmiddag ontruimd. BNR moest daardoor uitzenden vanuit een andere locatie en de krant werd gemaakt vanuit huis. Ook café Dauphine op de begane grond ging dicht. Beide media zeiden dat er geen paniek was en dat het werken vanaf een andere locatie geen problemen gaf gezien de ervaringen in de coronatijd. Vrijdagochtend zendt BNR weer uit de eigen studio uit.

Het dreigement kwam binnen bij de klantenservice van Marktplaats. De man zou hebben gedreigd naar het bedrijf te zullen komen om alles “kort en klein te schieten”.

Bekijk meer van

BNR
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee