— woensdag 14 augustus 2019 13:36 | 0 reacties , praat mee

RTL Nieuws laat lezers en kijkers mee-vergaderen

RTL Nieuws laat lezers en kijkers mee-vergaderen
CC BY-SA 2.0 / Archeduc

De redactie van RTL Nieuws laat lezers en kijkers voortaan eens per maand mee-vergaderen. Bij de vergadering krijgen zij de kans om kort een verhaal met redacteuren te bespreken. De redactie laat hen daarnaast reageren op verhalen waar ze aan werken. Laatste wijziging: 19 augustus 2019, 14:16

Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via een vragenlijst op de website van RTL Nieuws. De vergaderingen worden gehouden via een online videoverbinding.

RTL Nieuws is niet het eerste medium dat lezers en kijkers laat deelnemen aan redactievergaderingen. Omroep West doet dat al bijna drie jaar. “Een les in nederigheid”, noemde hoofdredacteur Henk Ruijl die vergaderingen eerder in onze rubriek Online Lessen.

Bekijk meer van

RTL Nieuws
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee