Perry Feenstra nieuwe hoofdredacteur FD

Perry Feenstra (45), nu werkzaam als Chef EditieNL en daarvoor de baas bij RTL Z is de nieuwe hoofdredacteur van het FD. Zijn benoeming is woensdag rond gekomen. Hij volgt Jan Bonjer op die dijkgraaf is geworden bij het waterschap Hollandse Delta in Ridderkerk.
Feenstra was onder meer ruim zes jaar redacteur economie bij Trouw. Sinds 2006 werkt hij bij RTL, waar hij op dit moment chef is van EditieNL. Van 2012 tot 2019 was hij chef RTL Z en chef economie van RTL Nieuws. In die rol was hij onder andere verantwoordelijk voor de komst en vorming van de economische nieuwszender RTL Z.
Uitgever FD Mediagroep is blij met de komst van Feenstra: “Wij zien in hem niet alleen een ervaren leider die oog heeft voor de mensen om hem heen, maar ook een goed journalist met verstand van economie en boordevol goede ideeën. Hij heeft wat ons betreft alles in huis om het FD de komende tijd nog verder te laten groeien.”
Praat mee