Paulien Cornelisse ondergaat behandeling voor kanker, theatertour wordt geschrapt
Schrijfster en cabaretier Paulien Cornelisse wordt behandeld voor kanker. Dat heeft zij woensdag gemeld in een bericht op Instagram. Vanwege de ziekte heeft Cornelisse moeten besluiten de theatertournee van haar voorstelling Komma te schrappen. Zij zou komend jaar toeren met de voorstelling.
“Ik word inmiddels behandeld door heel erg goede artsen en verpleegkundigen. Het is allemaal zwaar, maar mijn gezin en ik krijgen veel hulp van onze lieve vrienden en familie”, schrijft de auteur op Instagram.
In het Instagrambericht schrijft Cornelisse dat ze haar column op de voorpagina van de Volkskrant wel vanaf september zal hervatten - ‘zolang het gaat’ - en dat in november haar nieuwe boek conform de planning zal verschijnen.


Praat mee