Paulien Bakker vertrekt bij Verhalende Journalistiek

Paulien Bakker vertrekt als directeur bij de Stichting Verhalende Journalistiek. Deze maand rondt zij nog zaken af en keert dan in het najaar terug om haar opvolger in te werken.
Zij is vijf jaar directeur geweest en heeft in die tijd evenveel conferenties georganiseerd en vier jaarboeken uitgegeven. Het bestuur van de stichting is inmiddels op zoek naar een opvolger.
Bakker: ‘De conferenties organiseren is stressvol. Na vijf jaar ben ik daarom toe aan wat anders. De komende maanden is dat een boek waar ik al twee jaar mee bezig ben. Sinds 2008 bezoek ik regelmatig Irak en in het bijzonder een gezin daar. Hun verhaal is een beetje het verhaal van Irak de afgelopen jaren en dat ga ik vertellen. Dankzij steun van het Fonds Bijzondere Journalistieke Projecten kan dat nu.’
Praat mee