NVJ gaat met leden in gesprek over aangekondigde koopkrachtmaatregelen
De NVJ gaat met leden in gesprek over de koopkrachtmaatregelen die het kabinet in de Miljoenennota heeft aangekondigd. De beroepsvereniging wil zich daarbij richten op het effect dat die maatregelen hebben op hun financiële situatie. De NVJ vindt de aangekondigde maatregelen ontoereikend.
Dat meldt de NVJ. Werkende NVJ-leden krijgen op korte termijn een enquête toegestuurd, waarin zij hun mening kunnen geven over de kabinetsmaatregelen en de effecten ervan.
“De enquête zal ons hopelijk in staat tellen de gevolgen van de maatregelen van onze achterban beter in beeld te brengen en er samen met onze achterban een mening over te kunnen vormen”, aldus Wais Shirbaz, secretaris omroepzaken bij de NVJ. De enquête kan tot en met de eerste week van oktober worden ingevuld.
Wanneer de resultaten van de enquête bekend zijn, wil de NVJ met mediaorganisaties en hun medezeggenschapsorganisaties overleggen over passende oplossingen voor de gevolgen van het koopkrachtverlies.


Praat mee