Nieuw directielid bij New Skool Media

Per 20 november zal Paul Emons (42) beginnen als Managing Director van ONE Business, een van de drie werkmaatschappijen van New Skool Media waar onder andere Elsevier in ondergebracht is. Hij zal ook toetreden tot de directie van New Skool Media.
Emons is zijn carrière begonnen bij Reed Business Information en daar onder meer actief geweest als Publishing Director van portfolio’s in de Gezondheidszorg, Finance, Human Resources en Juridisch en als directeur van Reed Business Opleidingen en Koninklijke PBNA. De laatste jaren is Emons werkzaam als interim-manager bij onder meer ANWB Media, Noordhoff en Vakmedianet. Binnen deze organisaties heeft hij zich, naast het optimaliseren van traditionele uitgeefportfolio’s, vooral beziggehouden met het ontwikkelen van online-business-modellen en het transformeren van deze mediabedrijven.
Vorige week werd bekend dat New Skool Media titels gaat ‘verkopen, samenvoegen of staken’. De uitgeverij heeft het portfolio geanalyseerd en per titel een strategie ontwikkeld, waarbij digitalisering een sterk element zal zijn.
Praat mee