— donderdag 18 april 2019 09:13 | 0 reacties , praat mee

MYbusinessmedia verkoopt vaktijdschrift Elektronica

MYbusinessmedia verkoopt vaktijdschrift Elektronica

Het vaktijdschrift Elektronica, uitgegeven door MYbusinessmedia, is overgenomen door Elektor International Media (EIM). Het voltallige freelance team komt aan boord van Elektor, meldt uitgever Johan Dijk. Laatste wijziging: 18 april 2019, 09:14

Het in Aken gevestigde Nederlandse EIM is uitgever van onder andere Elektor, een mediaplatform voor alle spelers in de mondiale electronicawereld. De overname van Elektronica past volgens EIM uitstekend in de groeiende mediaportfolio. Hoewel de formele standplaats Aken is, heeft de moedermaatschappij van EIM, Zhomer, ook een kantoor in Amsterdam. Vanuit hier werken ook de art director en uitgever.

Het vaktijdschrift Elektronica houdt, sinds de oprichting in 1953, specialisten op de hoogte van de nieuwste trends en ontwikkelingen op de elektronicamarkt. Volgens EIM lezen meer dan 17.000 ingenieurs het nieuws en artikelen over nieuwe technologie en elektronicaontwerp.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee