— maandag 7 januari 2019 09:05 | 0 reacties , praat mee

Luistertip: 100 jaar radio in jubileumserie

Luistertip: 100 jaar radio in jubileumserie
Arjan Snijders en Harm Edens - © NH Radio

Omdat het dit jaar 100 jaar geleden is dat het eerste radioprogramma in Nederland te horen was hebben radioliefhebbers en NH-presentatoren Arjan Snijders en Harm Edens een jubileumserie gemaakt over 100 jaar radio. Laatste wijziging: 7 januari 2019, 09:08

In een minstens 50 afleveringen beslaande RadioReeks ‘100 Jaar Radio’ zal het volgens NH Radio een feest der herkenning zijn met unieke fragmenten van zeezender Veronica tot Het Geluid van Q-music, van de Bonte Dinsdagavond-trein op Hilversum 1 tot Serious Request op 3FM, van vooroorlogse verzuilingsprogramma’s tot formatradio op commerciële hitzenders.

Menig prominente radiomaker wordt in de serie bevraagd en de fragmenten komen uit privé archieven van radioliefhebbers en worden verzameld door Edwin Wendt.

NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee