— donderdag 30 december 2021 16:03 | 0 reacties , praat mee

Laatste avondkrant van Het Parool rolt van de drukpers

Laatste avondkrant van Het Parool rolt van de drukpers
© Rink Hof / ANP

De laatste avondkrant van Het Parool is zojuist naar de drukker gegaan. Dat meldt chef verslaggeverij Vincent Smits op Twitter. Laatste wijziging: 30 december 2021, 16:05

Het Parool (DPG Media) wordt vanaf 3 januari voortaan ‘s ochtends vroeg bezorgd in plaats van in de middag.

Het besluit om naar de ochtend te gaan werd afgelopen september genomen. De kosten voor distributie en bezorging in de middag worden inmiddels gedragen door een klein aantal kranten en zijn daardoor relatief hoog.

Ook bij NRC volgen later in 2022 veranderingen, omdat met het stoppen van Het Parool in de avond, de bezorgkosten voor NRC en dus ook moederbedrijf Mediahuis substantieel stijgen. Bij NRC is de overgang geleidelijk.

 

Bekijk meer van

NRC Het Parool
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee