banner festival 23

— dinsdag 13 december 2016, 08:37 | 0 reacties, praat mee

KRO-NCRV schuift Jinek naar voren

KRO-NCRV beginnen met het online platform met Eva Jinek. Het platform bestaat uit een Evabot op Facebook Messenger, Snappy-TV op Twitter, een uitgebreide website en verschillende social media. Dat meldt Televizier. Laatste wijziging: 13 december 2016, 11:31

De site bevat kwaliteitsjournalistiek van de KRO-NCRV.

Merkwaarden zijn: Genuanceerd, verbindend en constructief. Doelstelling van Jinek.nl is een heel bescheiden 100.000 bezoekers per maand.

Bekijk meer van

KRO-NCRV Eva Jinek

Tip de redactie

Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

Colofon

Villamedia is een uitgave van Villamedia Uitgeverij BV

Uitgever

Dolf Rogmans

Postadres

Villamedia Uitgeverij BV
Postbus 75997
1070 AZ Amsterdam

Bezoekadres

Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Factuurgegevens

Villamedia Uitgeverij BV
Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Contact

redactie@villamedia.nl

Redactie (tips?)

Chris Helt, hoofdredacteur

Marjolein Slats, adjunct-hoofdredacteur

Linda Nab, redacteur

Lars Pasveer, redacteur

Trudy Brandenburg-Van de Ven, redacteur

Rutger de Quay, redacteur

Nick Kivits, redacteur

Sales

Sofia van Wijk

Emiel Smit

Loes Smit

Webontwikkeling

Marc Willemsen

Vacatures & advertenties

redactie@villamedia.nl

Bereik

Villamedia trekt maandelijks gemiddeld 120.000 unieke bezoekers. De bezoekers genereren momenteel zo’n 800.000 pageviews.

Rechten

Villamedia heeft zich ingespannen om alle rechthebbenden van beelden en teksten te achterhalen. Meen je rechten te kunnen doen gelden, dan kun je je bij ons melden.