Journalisten vertellen over boek schrijven
De vijf genomineerde journalisten voor de Brusseprijs 2016 vertellen zaterdagavond 18 juni in Studio Desmet in Amsterdam over de totstandkoming van hun boek. Daarna vindt de uitreiking van de prijs plaats door juryvoorzitter Judith Koelemeijer. De bijeenkomst is gratis bij te wonen.
De genomineerde auteurs zijn Montasser Alde’emeh en Pieter Stockmans (De Jihadkaravaan. Reis naar de wortels van de haat), Arjen Fortuin (Geert van Oorschot, uitgever), Tjerk Gualthérie van Weezel (De bekentenis. Hoe de handel in derivaten Vestia aan de afgrond bracht), Marcia Luyten (Het geluk van Limburg) en Chris De Stoop (Dit is mijn hof).
Ook lichten juryleden Koelemeijer, Hans Goossen en Greta Riemersma de rijke oogst aan journalistieke boeken uit 2015 toe.
De winnaar ontvangt een oorkonde en een bedrag van €10.000.
Het programma begint om 22.00 uur en een uur later tijdens de uitzending van Met het Oog op Morgen met Max van Weezel wordt de prijs uitgereikt.
Aanmelden kan via fonds@fondsbjp.nl.


Praat mee