— maandag 26 juni 2017 10:45 | 0 reacties , praat mee

Franse journaliste dood na explosie in Irak

Franse journaliste dood na explosie in Irak
Strijd in Mosul in 2016 - © ANP

De Franse journaliste Véronique Robert is zaterdag overleden nadat ze vorige week maandag gewond is geraakt toen een mijn ontplofte in Mosul. Laatste wijziging: 26 juni 2017, 11:48

Ze was met twee collega’s door Mosul aan het reizen met Iraakse troepen, die de stad proberen te veroveren op terreurgroep IS. Robert maakte onder andere reportages voor Envoyé Spécial, een programma van France 2. Ze was nu in de Iraakse stad voor een reportage over Franse IS-strijders.

Haar twee collega’s, een Fransman en een Koerd, waren onmiddellijk dood bij de mijnexplosie. Een derde Fransman is lichtgewond geraakt.

 

Bekijk meer van

Veronique Robert Irak
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee