— donderdag 12 december 2019 08:57 | 0 reacties , praat mee

Bridget Maasland begint kort geding tegen tijdschrift Privé

Bridget Maasland begint kort geding tegen tijdschrift Privé
Bridget Maasland | MMP

UPDATE Vandaag dient een kort geding dat presentatrice Bridget Maasland heeft aangespannen tegen roddelblad Privé. Maasland heeft inmiddels een relatie met André Hazes, maar Privé schreef dat Maasland al veel eerder met Hazes het bed is ingedoken. Laatste wijziging: 12 december 2019, 13:57

“Op een stuitende manier wordt haar reputatie aangetast. Het is vernederende onzin”, aldus Peter R. de Vries, wiens advocatenkantoor de presentatrice bijstaat.

Maasland eist volgens een verslaggever van Shownieuws een rectificatie en een schadevergoeding van 7.500 euro.

Hazes zelf schikte woensdag met Privé over het gebruik van een foto van zijn zoontje op de voorpagina. Het tijdschrift maakt excuses en belooft een donatie aan een dierenkennel te maken. In het AD zegt De Vries dat excuses niet voldoende zijn in het geval van Maasland-berichtgeving.

De uitspraak volgt op 20 december.

Bekijk meer van

Privé Bridget Maasland
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee