— vrijdag 11 oktober 2019 08:49 | 0 reacties , praat mee

BDUmedia start met online abonnementsvorm

BDUmedia start met online abonnementsvorm

Uitgeverij BDUmedia is vorige week begonnen met een nieuw abonnementsmodel voor ‘premium content’. De website van het huis-aan-huisblad Ede Stad had de primeur binnen de uitgeverij. Voor een vast bedrag per maand krijgen lezers toegag tot exclusieve artikelen, video’s, cartoons en fotoreportages. Laatste wijziging: 11 oktober 2019, 09:52

Volgens BDUmedia hebben lezers behoefte aan meer informatie en artikelen over wat er speelt in hun regio. Daarnaast wil de uitgeverij ook journalistieke verdieping bieden. Om dat mogelijk te maken wordt de redactie van Ede Stad uitgebreid. Een premium-abonnement gaat 1 euro per week kosten, bij het afsluiten van een jaarabonnement. “In tegenstelling tot wat wat sommige mensen denken, is nieuws niet gratis”, schrijft EdeStad.nl. “Het is al lang niet meer zo dat de kosten van journalistiek werk volledig worden gedekt door advertentie-inkomsten. Dankzij de bijdragen van abonnees kunnen journalisten hun werk blijven doen.”

De komende maanden gaan meerdere titels van BDUmedia de voor de uitgeverij nieuwe abonnementsvorm uitrollen, meldt BDUmedia. De overgang moet medio 2020 afgerond zijn.

Bekijk meer van

EdeStad.nl Ede Stad BDUmedia
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee