Zo leuk, doen we nog een keer
Als iets heel leuk is geweest, heb je al snel de neiging het nog een keer te doen. Een normale reactie. Tijdens redactievergaderingen is dat juist iets dat je wilt vermijden. ‘Hebben we al een keer gedaan’, is de beste manier een idee de grond in te boren.
Maar wat is er tegen herhaling? Ik zou zeggen ‘heel veel’. Maar ik heb ongelijk. Want het jongste nummer van DUF, een boektijdschrift voor jongeren, bestaat voor slechts 25,6 procent uit nieuw materiaal (ik geloof DUF hierbij op hun blauwe ogen) en voor de rest uit al het moois van de afgelopen vijf jaar. En het ziet er goed uit.
Wie weet nou nog wat er de afgelopen vijf jaar allemaal in DUF heeft gestaan? Precies, niemand. Dus een prima idee om een feestje te vieren met je beste ideeën van de afgelopen vijf jaar. DUF: gefeliciteerd.


Praat mee