— donderdag 26 mei 2022 18:02 | 0 reacties , praat mee

Willibrord Frequin (80) overleden

Willibrord Frequin (80) overleden
© ANP

Willibrord Frequin is donderdagochtend 26 mei op 80-jarige leeftijd overleden aan de ziekte van Parkinson. Frequin werd bekend als verslaggever bij het actualiteitenprogramma Brandpunt (KRO). Voor dat programma interviewde hij onder andere prins Bernhard en paus Johannes Paulus II. Laatste wijziging: 26 mei 2022, 18:10

Dat melden diverse media. De familie van Frequin heeft zijn overlijden bevestigd. Vanaf de jaren 90 werkte Frequin bij RTL 4, RTL 5 en SBS6. In 2021 werd bij Frequin de ziekte van Parkinson vastgesteld. Daarnaast kampte hij met hartproblemen.

Begin dit jaar verscheen nog een biografie van de journaliste uit: Willibrord, Verlegen Vlegel. Daarin vertellen collega’s en vrienden van Frequin over hun band met de presentatoren.

Bekijk meer van

Willibrord Frequin
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee