training eu starters

— maandag 1 augustus 2016, 14:15 | 0 reacties, praat mee

Van Leen nieuwe directeur Content SBS Broadcasting

Remco van Leen, de nieuwe Content-directeur bij SBS Broadcasting | Nico Kroon

Remco van Leen is de nieuwe directeur Content bij SBS Broadcasting. Van Leen volgt Peter Lubbers op, die bij de zender vertrekt. Van Leen (50) begint per 1 oktober en is dan verantwoordelijk voor de inhoudelijke programmering op SBS6, SBS9, Net5 en Veronica. Laatste wijziging: 1 augustus 2016, 14:16

Van Leen werkte de afgelopen jaren als mediadirecteur bij AVROTROS. “Ik ben enorm trots op het succes van AVROTROS en het voelt alsof ik op mijn hoogtepunt vertrek. Ik heb zin om mijn jarenlange ervaring in te gaan zetten bij SBS en kijk ernaar uit om aan de slag te gaan in een nieuwe omgeving”, zegt Van Leen.

Hij werkte twaalf jaar voor de TROS (en later AVROTROS) en daarvoor onder meer bij Ivo Niehe Producties.

Bekijk meer van

Transfers SBS Broadcasting

Tip de redactie

Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

Colofon

Villamedia is een uitgave van Villamedia Uitgeverij BV

Uitgever

Dolf Rogmans

Postadres

Villamedia Uitgeverij BV
Postbus 75997
1070 AZ Amsterdam

Bezoekadres

Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Factuurgegevens

Villamedia Uitgeverij BV
Johannes Vermeerstraat 22
1071 DR Amsterdam

Contact

redactie@villamedia.nl

Redactie (tips?)

Chris Helt, hoofdredacteur

Marjolein Slats, adjunct-hoofdredacteur

Linda Nab, redacteur

Lars Pasveer, redacteur

Trudy Brandenburg-Van de Ven, redacteur

Rutger de Quay, redacteur

Nick Kivits, redacteur

Sales

Sofia van Wijk

Emiel Smit

Loes Smit

Webbeheer

Marc Willemsen

Vacatures & advertenties

vacatures@villamedia.nl

Bereik

Villamedia trekt maandelijks gemiddeld 120.000 unieke bezoekers. De bezoekers genereren momenteel zo’n 800.000 pageviews.

Rechten

Villamedia heeft zich ingespannen om alle rechthebbenden van beelden en teksten te achterhalen. Meen je rechten te kunnen doen gelden, dan kun je je bij ons melden.