Rose d’Or voor NPO Radio 2 Top 2000

De NPO Radio 2 Top 2000, die al zeventien jaar tussen 25 en 31 december wordt uitgezonden, heeft in Londen de zogeheten Rose d'Or gewonnen in de categorie Radio Entertainment Event. De Europese prijs voor radio en televisie (voorheen bekend als de Roos van Montreux) waardeert bijzondere projecten van Europese omroepen.
Zendermanager NPO Radio 2 Jurre Bosman noemt de prijs een enorme eer en waardering voor het Top 2000-team. NPO-bestuurder Shula Rijxman deelt die trots: “De Top 2000 verbindt miljoenen Nederlanders met elkaar. Met persoonlijke verhalen en dierbare herinneringen van de luisteraars weten NPO Radio 2 en de omroepen elk jaar een muzikaal feest van de laatste week van het jaar te maken.”
Nederland wont het laatst in 1995 een Rose d’Or voor het televisieprogramma Taxi met Maarten Spanjer. Meer bij Rose d’Or
Praat mee