— vrijdag 7 februari 2020 08:55 | 0 reacties , praat mee

Nieuwe website voor FD

Nieuwe website voor FD

Het Financieele Dagblad (FD) heeft zijn website vernieuwd. Vooral de homepage is onder handen genomen, na feedback van lezers. Die vonden dat de pagina overzichtelijker kon. Ook de mobiele website is vernieuwd. De app van het FD volgt nog op een later moment. Laatste wijziging: 7 februari 2020, 08:58

Dat meldt het FD zelf. De nieuwe versie van de homepage begint voortaan met een selectie artikelen die door de redactie is gekozen, waaronder primeurs, groot nieuws en eigen producties als interviews, profielen of achtergrondverhalen. Daaronder volgt een blok met de acht laatst gepubliceerde nieuwsberichten.

Onder de blokken met het laatste nieuws staat een blok met achtergrondverhalen die verdieping bij het nieuws bieden. Dat blok wordt gevolgd door het blok ‘Gemist de afgelopen 7 dagen?’, waarin het FD de lezer gepersonaliseerde verhalen aanbiedt die bij zijn leesgedrag passen. Daarna volgen respectievelijk blokken met columns en opinie, verhalen uit de zaterdagbijlage en verhalen uit FD Persoonlijk.

Bekijk meer van

Het Financieele Dagblad
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee