— vrijdag 1 mei 2020 11:10 | 1 reactie , praat mee

Journaliste en fotografe Anne de Graaf overleden

De Nederlands-Vlaamse journaliste en fotografe Anne de Graaf is zaterdag op 56-jarige leeftijd overleden. De Graaf werkte onder andere voor De Morgen, Het Nieuwsblad en in Nederland voor Nieuwe Revu. Laatste wijziging: 1 mei 2020, 11:11

In 2007 won De Graaf in België de Noord-Zuidpersprijs voor haar artikel African Euthanasia. Voor die reportage werkte ze tien dagen vrijwillig als verpleegkundige in een aids-ziekenhuis in Tanzania.

“Ik ben veel te vroeg gegaan, ik had nog zoveel meer willen zien en doen, doch anderzijds: ik heb meer meegemaakt dan vele anderen in vijf levens”, meldt de overlijdensadvertentie van De Graaf.

Bekijk meer van

Anne de Graaf
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee

1 reactie