Journalist Mark Hoogstad (48) overleden

De Rotterdamse journalist en schrijver Mark Hoogstad is dinsdagmorgen op 48-jarige leeftijd overleden. Eerder dit jaar bleek dat hij ernstig ziek was.
Mark Hoogstad was jarenlang sportverslaggever voor NRC Handelsblad. Daarna schreef hij over andere onderwerpen. Zo volgde hij jarenlang de politiek op het Rotterdamse stadhuis voor AD Rotterdams Dagblad en werkte hij voor Trouw.
In 2017 verliet hij het AD/RD en verruilde een vaste baan voor een freelance bestaan. In 2017 publiceerde Hoogstad zijn boek ‘Rotterdam, stad van twee snelheden’. Daarmee won hij in augustus dit jaar de Persprijs Rotterdam 2018. Meer bij RTV Rijnmond
Lees ook:
Voor Villamedia schreef Hoogstad nog een persoonlijk verhaal over het verruilen van een vaste baan voor het freelance bestaan en schreef hij over de gekmakende ratrace om het nieuws.
Een gekmakende ratrace. Waarom Mark Hoogstad zijn vaste baan inruilde (7 mei 2018)
Helaas komt snel, sneller, snelst vaak voor. Mark Hoogstad neemt de tijd voor een reactie (17 mei 2018)
Mark Hoogstad is er helemaal klaar mee, de gekmakende ratrace om het nieuws (10 juni 2018)
Praat mee