— maandag 5 oktober 2026 16:34 | 0 reacties , praat mee

‘Ik heb goed en slecht nieuws. Het slechte nieuws is: Het Familiediner stopt’

‘Ik heb goed en slecht nieuws. Het slechte nieuws is: Het Familiediner stopt’
© ANP / Henriette Guest

Het Familiediner stopt na een kwart eeuw op de Nederlandse televisie. Dat hebben de EO en presentator Bert van Leeuwen bekendgemaakt. Laatste wijziging: 5 oktober 2026, 17:09

“Ik heb goed en slecht nieuws. Het slechte nieuws is: Het Familiediner stopt. Echt waar”, zegt Van Leeuwen op sociale media. “Maar het goede nieuws is: we maken nog één serie, dus grijp je kans, voordat het te laat is.”

Het televisieprogramma wordt sinds 2000 gemaakt en werd in 2003 met Van Leeuwen als presentator in de huidige vorm gegoten. Hij probeert in het programma families aan tafel samen te brengen om verbroken banden te herstellen.

Het afgelopen seizoen werd begin dit jaar uitgezonden.

Bekijk meer van

Bert van Leeuwen
Schrijvers en journalisten in opstand tegen Big Tech - banner onder artikel

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee