Hamas meldt dood journalist door aanval Israël
Israël heeft drie medische hulpverleners en een journalist gedood bij aanvallen op een wijk in Gaza-Stad, meldden Palestijnse media, waaronder het aan Hamas gelieerde persbureau Shehab maandag.
De drie reddingswerkers kwamen om het leven terwijl ze gewonden aan het redden waren en lijken in de wijk aan het bergen waren, aldus Shehab.
Het Israëlische leger heeft nog niet gereageerd op een verzoek om commentaar. Eerder meldde het leger dat de strijdkrachten doorgingen met aanvallen tegen “terroristische organisaties” in de hele Gazastrook.
Lokale autoriteiten meldden maandagavond dat door Israëlische aanvallen en bombardementen sinds zonsopgang meer dan zestig Palestijnen zijn gedood en dat tientallen mensen gewond zijn geraakt.


Praat mee