Esta krijgt tv-show bij Het Gesprek
Vrouwenblad Esta maakt haar debuut op televisie, bij de zender Het Gesprek. Met ingang van 14 januari verzorgt het magazine wekelijks gesprekken met twee bekende vrouwen uit hetzelfde vakgebied onder de titel 'esta's vakvrouwen'. Het programma is gedurende zes weken op woensdag van 21.30 tot 22.15 uur te zien. In esta´s vakvrouwen nemen elke aflevering een junior en een senior uit hetzelfde vakgebied aan tafel plaats. De senioren behoren tot de top. De junioren hebben ook hun sporen verdiend, maar zijn minder lang werkzaam. Ze praten over hun vak en hoe dat door de tijd heen is veranderd.
Aan het woord komen onder anderen: cabaretières Lenette van Dongen en Katinka Polderman, strafpleiters Bénédicte Ficq en Nancy Dekens en schrijfsters Doeschka Meijsing en Bregje Bleeker. De interviews worden gehouden door esta-redacteur Sara van Gorp, die reeds tientallen mensen interviewde zoals Paul Witteman, Annet Malherbe, Hugo Borst en Jessica Durlacher.


Praat mee
8 reacties
Micha Kat, 8 januari 2009, 08:49
Lekker belangrijk… nu maar wachten tot Birgit Donker van NRC te gast is; onder leiding van deze ‘vakvrouw’ is NRC opnieuw de grootste daler onder de betaalde dagbladen.
Jan, 8 januari 2009, 09:26
Micha, beetje rustig. Dit kan toch ook geen kwaad? Ik snap alleen niet dat ze een schrijvende interviewer op het scherm gooien. Dat heeft nog bijna nooit goed gewerkt.
Michiel, 8 januari 2009, 12:43
Sara gaat het heel goed doen, neem dat van mij aan.
Jan, 8 januari 2009, 15:18
Michel, ik laat me graag verrassen. Heeft ze al wat programma’s gedaan dan?
Michiel, 8 januari 2009, 15:31
Moet dat dan, in het Nederland van 2009?
Michiel, 9 januari 2009, 08:43
Wat ik niet snap, is dat dhr. Kat ongelimiteerd mag inhakken op mensen (Dijkgraaf, Donker) maar dat mijn commentaar op zijn persoon onmiddellijk door de ayatollahs van Villamedia wordt weggecensureerd.
Michiel, 9 januari 2009, 12:37
Nou, dat valt ditmaal mee.
Danielle, 14 januari 2009, 23:09
Het was geweldig! Wat een verfrissend, goed, nieuw programma. Lang leve het schrijvende journaille zeg ik.