Dreiging op Mediapark, man uit Breda al maand vast
Bij een incident op het Mediapark op 6 september is zo’n grote dreiging uitgegaan dat een verdachte is opgepakt. Het gaat om een 41-jarige man uit Breda die sindsdien in voorarrest zit. Dat blijkt uit navraag van Panorama.
In of rondom het NET3-gebouw van BNNVARA en de NTR zou er gedreigd zijn met explosieven. Of de verdachte die ook echt bij zich had, wordt niet bevestigd. Een woordvoerder van BNNVARA laat Panorama weten niet op de kwestie in te willen gaan.
De politie bevestigt de arrestatie en het feit dat de man is voorgeleid en nog vastzit. In het kader van het onderzoek zegt de politie niet verder te kunnen uitweiden over de zaak.
De politie wil verder geen uitlatingen doen over wat er die dag nou is gebeurd. Het Openbaar Ministerie wil alleen bevestigen dat de man in voorlopige hechtenis zit.


Praat mee