— dinsdag 22 december 2020 08:47 | 0 reacties , praat mee

DPG Media verkoopt Startpagina en SchoolBANK

DPG Media verkoopt Startpagina en SchoolBANK

DPG Media verkoopt Startpagina en SchoolBANK aan de nieuw opgerichte bedrijf Kompas Publishing B.V. van Aart Wallet en Steven Flipse. Startpagina (opgericht in 1998) en SchoolBANK (opgericht in 2002) zijn pas sinds april dit jaar onderdeel van DPG Media. Laatste wijziging: 22 december 2020, 08:53

Het bedrijf wil zich echter richten op nieuwsmerken, tijdschriften en online services en vooral de combinatie tussen die elementen. De beide sites passen daar minder in.

Steven Flipse is voormalig CFO bij Sanoma Media Netherlands en Aart Wallet medeoprichter van Fashionchick, inmiddels ook onderdeel van DPG Media. Het bedrijf heeft er het volste vertrouwen in dat het duo de merken een succesvolle toekomst kan geven.

De medewerkers van Startpagina en SchoolBANK gaan ook op een nieuwe locatie werken. De ondernemingsraad van DPG Media moet nog instemmen met de transactie. Dat gebeurt waarschijnlijk in februari.

Bekijk meer van

Startpagina SchoolBANK DPG Media
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee