Columbus Travel wisselt van eigenaar

UPDATE New Skool Media neemt voor een niet nader genoemd bedrag het reismagazine Columbus Travel over. Dat meldt directeur/uitgever Rob Koghee van New Skool Media op Twitter. Matthijs de Groot, uitgever van Columbus Travel is blij met de overname.
De reden voor de overname is niet uit kostenbesparingen, aldus De Groot. “Juist niet, we gaan plannen maken om de oplage van het blad te vergroten en om uit te breiden door meer specials uit te brengen. Het komende jaar zal daar volgens hem al wat van te zien zijn.
New Skool Media neemt het reismagazine Columbus Travel over. Prachtig domein, mooie mensen en een online parel!
— Rob Koghee (@Robertino) September 15, 2016
Mooi portfolio zo #Columbus pic.twitter.com/NMdLg1vM0u
— Rob Koghee (@Robertino) September 15, 2016
Praat mee
1 reactie
Michael van Os, 15 september 2016, 16:17
Leuk nieuwtje. Nu over dat grote nieuws van een tijd terug: is de overname van Elsevier c.s. eigenlijk afgeketst? Het persbericht van de geplande overname staat nog steeds op de site van New School.