Best gelezen op Blendle: december 2015
Er worden heel wat stukken gekocht op Blendle, maar welke stukken doen het nu het best? In samenwerking met Blendle publiceert Villamedia maandelijks een overzicht van de best verkopende stukken in de digitale kiosk. Dit zijn de best gelezen stukken uit december.
1. I féééél good – JAN Magazine
Een jaar lang iedere dag naar de sportschool als je niet gewend bent te sporten. Wat doet dat met je? Ashkaine Hora Adema ondervond het aan den lijve.
2. ‘We hebben het onszelf aangedaan’ – De Standaard
België gaat gebukt onder een ware burn-out-epidimie. Maar daar moeten we niet lacherig over doen, vindt psycholoog Paul Verhaeghe. Opgetekend door Eva Berghmans.
3. Binnenkort is 80 procent van de huidige jobs irrelevant – Humo
Je moet gek zijn als je vandaag de dag nog boekhouder of advocaat wil worden. Computers kunnen dat veel beter, betoogt visionair Peter Hinssen. Brecht Decaestecker doet verslag.
4. Maar wat is gezond? - JAN Magazine
Gezondheidsadviezen zijn alom tegenwoordig. Maar welke moet je nou wel en welke moet je nou niet opvolgen? JAN Magazine zet het op een rijtje.
5. ‘Een duistere wolk heeft hem gegrepen’ – Het Parool
De broer van Mei-Li Vos pleegde zelfmoord. En dat hakt erin. Marcel Wiegman reconstrueert die dag vanuit het oogpunt van de politica.


Praat mee