— dinsdag 27 augustus 2024 13:49 | 0 reacties , praat mee

15 Nederlandse producties maken kans op een Prix Europa 2024

15 Nederlandse producties maken kans op een Prix Europa 2024

15 Nederlands producties dingen mee naar een Prix Europa, een jaarlijks festival waar prijzen worden uitgereikt aan de beste Europese televisie-, radio- en mediaproducties. Laatste wijziging: 27 augustus 2024, 13:49

Er waren 646 programma’s uit 31 landen ingediend door 274 media organisaties. UIteindelijk zijn er 161 producties genomineerd in acht categoriën voor een Prix Europa 2024.

De Nederlandse nominaties zijn als volgt. In de categorie ‘Video fiction’ zijn genomineerd: ‘Bodem’, De Joodse Raad’ en ‘Santos’. ‘Brandmeester’, ‘Danny ter Plekke: Westelijke Jordaanoever’ en ‘De Butlers’, zijn genomineerd in de categorie ‘Video Documentary’. De nominaties voor de categorie ‘Digital Media’ zijn ‘Club Lees’, ‘Prebunks: Vaccinatie tegen misinformatie’ en ‘Ramadan Bites’. ‘En ze noemden me ... Dientje’ is genomineerd in de categorie ‘Audio Fiction’. ‘Het Escortbedrog’ heeft een nominatie te pakken in de categorie ‘Audio Investigation’. ‘Ik ben een kweekje’ maakt kans op de prijs in de categorie ‘Audio Documentary’. En ‘Omerta boven de wolken’, is genomineerd in de categorie ‘Video Investigation.

Op vrijdag 11 oktober worden de winnaars bekendgemaakt in Berlijn. Meer bij Prix Europa

Bekijk meer van

Prix Europa
NVJ LID 26-05

Tip de redactie

Logo Publeaks Wil je Villamedia tippen, maar is dat te gevoelig voor een gewone mail? Villamedia is aangesloten bij Publeaks, het platform waarmee je veilig en volledig anoniem materiaal met de redactie kunt delen: publeaks.nl/villamedia

Praat mee